Ścianki reklamowe, konferencyjne Pop-Up
Nieodłączny, atrakcyjny i nowoczesny element każdego stoiska targowego lub konferencji prasowej. Mogą mieć postać zarówno prostą jak i łukową.

[wp-svg-icons icon=”info” wrap=”i”] instrukcja montażu   [wp-svg-icons icon=”info” wrap=”i”] jak zaoszczędzić?   [wp-svg-icons icon=”info” wrap=”i”] potrzebujesz projekt?

Ścianki POP-UP składają się z czterech do ośmiu modułów (dwóch bocznych i dwóch do sześciu środkowych). Ścianki wystawiennicze dają wiele możliwości, ponieważ możne je szybko montować i rozmontowywać (montaż zajmuje do 10 min.). Występują w dwóch rodzajach: prosta i łukowa. Ta druga jest zdecydowanie częściej wybierana ze względu na ciekawy łukowy kształt i stabilniejszą konstrukcję. Grafiki są zabezpieczane eleganckim laminatem o strukturze piasku – wysoce odpornym na zarysowania. Konstrukcja wykonana jest z aluminium i tworzywa sztucznego.

Dopełnieniem całego zestawu jest solidny kufer transportowy, który pełni jednocześnie rolę trybunki.

Oferujemy dwa rodzaje ścianek POP-UP ekonomic i standard. Wersja standard posiada w zestawie halogeny, a wydruki zabezpieczone są odpornym na zarysowania laminatem anty-refleksyjnym.

Komplet obejmuje:

  • konstrukcję
  • kufer-trybunkę
  • podkłady polipropylenowe (bryty pod grafikę na folii)
  • oświetlenie halogenowe (2 szt.) w wersji standard

[wp-svg-icons icon=”box-add” wrap=”i”] Waga jednostkowa: 3×3-32 kg.; 3×4-38 kg.
[wp-svg-icons icon=”tab” wrap=”i”] Wymiar: 44 x 72 x 87 cm.

[wp-svg-icons icon=”clock” wrap=”i”] Czas realizacji: od 7 do 14 dni roboczych

[wp-svg-icons icon=”images” wrap=”i”] Nasze realizacje: