Fotostudio
Nasze studio specjalizuje się w fotografii reklamowej, która stanowi nieodłączny element procesu kreowania wizerunku każdej firmy.

Mówi się, że połową sukcesu skutecznej reklamy jest dobrze wykonana fotografia. Profesjonalny sprzęt fotograficzny to tylko narzędzie do tworzenia wspaniałej fotografii. Kluczem są umiejętności, talent i świeże spojrzenie fotografa.

Zdjęcia reklamowe

Specjalizujemy się w zdjęciach produktowych i katalogowych – typu packshot. Wykonujemy również zdjęcia aranżowane, realizowane zarówno w studiu, jak i w plenerze. Mogą być one realizowane zależnie od potrzeb z udziałem modelek, modeli, stylisty, fryzjera, wizażysty.

Zdjęcia packshotowe

Zdjęcia produktów mogą być przez naszych grafików przygotowane i wyszparowane (wycięte z tła), aby ułatwić dalszą obróbkę graficzną (np. do użycia w projekcie katalogu, strony internetowej, wydruku wielkoformatowego lub innego zastosowania). Zapewniamy odpowiednie oświetlenie studyjne, profesjonalne tła i najwyższej jakości sprzęt fotograficzny.

Fotografia architektury i wnętrz.

Wykonujemy zdjęcia reklamowe architektury i wnętrz np. zdjęcia inwestycji architektonicznych, hoteli i pensjonatów, apartamentów na wynajem i wiele innych.

Fotomontaż
Dzięki obróbce zdjęć profesjonalnym programem Photoshop, twoje zdjęcia i produkty będą jeszcze bardziej bliżej perfekcji.


 

Nasze prace mogą Państwo oglądać w katalogach i publikacjach między innymi:

bricomarche_logo castorama_logo leroy_merlin psb_mrowka obi_logo sobex-logo

Mogą Cię zainteresować:

Nasze realizacje: